» Зміст діяльності. Новини » Суспільно-гуманітарний напрямок

Зовнішнє незалежне оцінювання – об’єктивний інструмент моніторингу якості освіти
31.01.2017, 15:25

Під такою назвою 27 січня 2017 року на базі Магальської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів української мови та літератури.

На початку семінару адміністрація школи  презентувала  навчальний заклад та розповіла про сучасні сторінки шкільного життя. Учні школи та вчителі святково привітали учасників семінару теплими словами та щирою українською піснею.

Учасники заходу відвідали урок з української літератури у 7 класі на тему «Добро і зло в казці «Мишка» («Казка для дітей: малих і великих»), який провела Скаловська А.В. Урок був надзвичайно емоційним. Учні працювали в групах, в парах, виконували тестові завдання. Вчитель постійно ставила перед учнями проблемні питання. Під час рефлексії учні зробили висновок, що кожен має творити добро. Ці риси роблять світ кольоровим, а не сірим.

Далі вчителі-філологи відвідали урок з української мови у 10 класі на тему «Узагальнення і систематизація знань з теми «Лексикологія. Фразеологія», який провела Явдошик О.Г. Урок був цікавим, змістовним, насиченим великою кількістю пошукового матеріалу, тестовими завданнями формату ЗНО .

Чи не найскладнішим завданням тесту ЗНО є написання власного висловлення. Цей вид роботи оцінюється двадцятьма балами, тож важливість його очевидна. Тому наступною сторінкою семінару став майстер-клас на тему «Підготовка до написання власного висловлення «У чому справжня цінність людини», який провела Прокопчук А.П. Учасники семінару зазначили, що майстер-клас  вартий уваги і може бути використаний як взірець для інших.

Методист РМК Скрипник О.Ю. виступила з презентацією на тему «Типові помилки у завданнях ЗНО – 2016 з української мови та літератури». Під час виступу було наголошено на тому, що при підготовці до ЗНО особливу увагу слід звертати на винятки з правил, виписувати їх в окремий зошит та обов’язково запам’ятовувати. Треба пам’ятати, що запорука успіху на ЗНО – це не лише вивчення теорії, а й вміння використовувати отримані знання на практиці.

Найбільшою проблемою в ситуації тестування стає хвилювання. Щоб його подолати у кожному навчальному закладі району здійснюється психологічний супровід випускників. Саме тому продовженням заходу стало заняття-тренінг «Психологічні аспекти підготовки одинадцятикласників до успішного проходження ЗНО», яке проводила Комарницька Д.К., психолог Магальської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 Підсумовуючи роботу семінару, присутні висловили подяку вчителям та учням  за організацію уроків, майстер-класу та тренінгу.  Усі вчителі отримали буклети та методичні рекомендації з проблеми семінару.  Багато теплих і щирих слів від гостей почули на свою адресу керівництво школи, педагогічний та учнівський колектив. Не дивлячись на завершення робочого тижня, роз’їжджалися учасники семінару, сповнені гарних вражень, нових методичних ідей та емоційного піднесення. Дивитись фотоальбом...

Категорія: Суспільно-гуманітарний напрямок | Додав: zgznz
Переглядів: 64 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання:

Copyright MyCorp © 2017 | , Районний методичний кабінет відділу освіти Новоселицької РДА © , 2016