» Зміст діяльності. Новини » Соціальна педагогіка та психологія

майстер-клас для соціальних педагогів
27.01.2017, 14:54

26 січня 2017 року на базі Новоселицького районного ліцею відбувся майстер-клас для соціальних педагогів з теми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», а також чергове засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів закладів освіти.

Учнівське самоврядування ліцею для гостей закладу провело цікаву та змістовну екскурсію шкільним музеєм, а директор – Інна Миколаївна Каліструк розповіла про сьогодення навчального закладу, а також окреслила плани на майбутнє.

Розпочався майстер-клас з презентації методистом з психологічної служби РМК, соціальним педагогом ліцею Л.В. Власової Програми виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», а також нормативно-правової документації, яка регулює питання торгівлі людьми в Україні та світі.

В ході майстер-класу фахівці психологічної служби району мали змогу також ознайомитися з особливостями торгівлі дітьми, а також пройти електронний відео курс «Торгівля людьми – сучасне рабство». Кожен фахівець зможе роздрукувати персональний сертифікат, який засвідчуватиме його навчання з даної проблеми.

На порядку денному засідання районного методичного об’єднання було питання обрання нового голови, яким стала, за підсумками одноголосного голосування, соціальний педагог Ванчиківецької ЗОШ Ж. Р. Єремія. Секретарем РМО залишилась соціальний педагог Новоселицької гімназії І.О. Унгурян.

Любов Вікторівна Власова довела до відома працівників служби Пам’ятку з вивчення стану діяльності психологічної служби закладів освіти району протягом січня-лютого 2017 року, а також відповіла на питання, що виникали в присутніх в ході висвітлення пам’ятки. Під час засідання соціальні педагоги освітніх установ мали змогу обговорити актуальні питання діяльності та ведення документації відповідно до вимог законодавства.

Проведені методичні заходи відбулися інтерактивно, жваво, інформаційно і пізнавально. Кожен з учасників отримав необхідну для роботи інформацію, яку тепер залишилось впроваджувати на практиці.

Категорія: Соціальна педагогіка та психологія | Додав: zgznz
Переглядів: 129 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання:

Copyright MyCorp © 2017 | , Районний методичний кабінет відділу освіти Новоселицької РДА © , 2016