» Зміст діяльності. Новини » Розвиток обдарованості

Посвята в слухачі БМАНУМ
14.10.2016, 16:05

«…Ми пишні, як квіти осінні,

Долаєм висоти і час,

Ми славу несем Буковині,

Як вчать в академії нас…»

Ці слова з гімну Буковинської малої академії наук «До зірок», який як завжди звучить на урочисті події. Так, і в черговий раз, 13 жовтня 2016 року, в Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбулася урочиста академія – посвята в учні-члени Буковинської Малої академії наук учнівської молоді – 2016, на якій гімн прозвучав на особливо високій піднесеній ноті.

$IMAGE2$ Серед цьогорічних першокурсників БМАНУМ є також і учні навчальних закладів Новоселицького району. На урочисту подію були присутні і учні НВК «Боянська гімназія». З привітальними словами до нових слухачів академії звернулося керівництво БМАНУМ та почесні гості, які запевнили, що їхнє навчання не пройде просто так і невдовзі вони реалізують себе на науковій ниві. За традицією, всіх нових слухачів посвятили в «манівців» і через наукових керівників передали посвідчення державного зразка.

Насамкінець за українською традицією нових слухачів Малої академії у добру путь благословив завідувач Богословським відділенням ЧНУ ім. Ю.Федьковича отець Микола.

На піднесеній ноті урочистості завершились першим дзвінком для першокурсників та як було сказано вище гімном Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

Заступник директора з НМР НВК "Боянська гімназія" Г.І.Гончарюк 

 

Категорія: Розвиток обдарованості | Додав: Vlasov
Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання:

Copyright MyCorp © 2017 | , Районний методичний кабінет відділу освіти Новоселицької РДА © , 2016