» Зміст діяльності. Новини » Природничо-математичний цикл

Семінар вчителів економіки
31.01.2017, 13:50

27 січня 2017р. Маршинецький НВК приймав вчителів економіки навчальних закладів району. Тут відбувся семінар на тему «Основі етапи становлення і розвитку економічної науки. Стимулювання і розвиток свідомого ставлення учнів до засвоєння знань з економіки». Хлібом-сіллю радо зустріли гостей учні та адміністрація школи. Директор школи Галак Родіка Василівна ознайомила присутніх з історією та сьогоденням навчального закладу, здобутками та перемогами, видатними діячами науки та мистецтва села Маршинці.

Вчитель школи Василь Васильович Гульпе детально розказав присутнім про методику та типи уроків з економіки, економічну науку та її місце у розвитку свідомого ставлення учнів до предмету, поділився досвідом своєї педагогічної діяльності.

Практичний психолог Олена Олексіївна Лупу провела цікавий психологічний тренінг «Щастя і успіх у ваших руках». Кожен учасник мав змогу перевірити, що він може зробити для свого життєвого успіху та досягнення мети.

Дмитро Сергійович Даник, вчитель економіки Зеленогайської ЗОШ подав на розгляд присутніх свої доробки з теми «Творчість учнів на уроках економіки з використанням місцевих економічних показників». Захопила присутніх практична ділова гра «Економіст сьогодення» та позакласний захід з  теми «Бізнес та гроші», який провели з учнями 8-х та 9-х класів педагог-організатор НВК Паскар Т.Т. та вчитель економіки Гульпе В.В.

Після прийняття за затвердження методичних рекомендацій, розгляду різних виробничих питань, підведення підсумків роботи семінару кожен учасник отримав комплект методичних матеріалів: візитку Маршинецького НВК, CD-диск з матеріалами семінару та приємний сюрприз – світлини всіх учасників семінару та адміністрації школи на приємну згадку. Учасники щиро дякували організаторам заходу за теплу гостинність, змістовну і корисну роботу.

Категорія: Природничо-математичний цикл | Додав: zgznz
Переглядів: 58 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання:

Copyright MyCorp © 2017 | , Районний методичний кабінет відділу освіти Новоселицької РДА © , 2016